10.04.2006 :: 19:57
Koniec konkursu.Trochę spóźniony,przyznaję,ale nie miałam czasu Niestety nikt nie wygrał, więc piszcie w komentarzach,czy zrobić jeszcze jedną"kolejkę"?Może wolicie jeszcze trochę odpocząć od bezustannych konkursówi konkursików? A może zrobić nowy konkurs? Można tak gdybać i gdybać...ale Wy i tak już pewnie macie wyrobione zdanie.Po prostu napiszcie co Wam się tu podoba,a co nie Miło,że mam już tak dużo komentarzyzdaje się ,że ponad 100... To dzięki Wam DZIĘKUJĘ*DZIĘKUJĘ*DZIĘKUJĘ* Oto premia, za tyle komciów.Właśnie ten kawał z poprzedniego konkursu(ten ,którego tak naprawdę nie było na blogu,ale nie będe tu tak smęcić,bo ci ,co są pierwszy raz na moim pamiętniczku poczują się trochę...zagmatwani) No więc ta premia: Mama pyta się Jasia: -Jasiu,dlaczego zjadłeś ciastko przeznaczone dla Krysi? -Bo ja nie wierzę w przeznaczenie... Nieduża premia,ale...ale jest Pozdrawiam wszystkich czytających bloga w szczególności Kwiatka13 , Atenę i 4g4tk4 ,oraz caaałą moją klasę(no,może nie licząc Damiana i Wikiego.Już ja im pokażę pozdrowienia!!!)w szczególności Lilly,Aśkę(przepraszam.Wolisz jak ci mówię "Asia")i Grzechotkę. Pozdrawiam raz jeszcze Agama