26.03.2006 :: 16:31
Dziś nie będzie mojego"HUMOR HUMOR". Za to polecę blogi ,bo daaawno tego nie robiłam: www.evans-lilly.blog.onet.pl Opis:Fajowy pamiętnik.Są tam opowiadania o Lilly Evans(matce Harrego Pottera).W ostatniej notce Lilly ogłosiła konkurs...ups!Wygadałam się.Teraz będe miała mniejsze szanse na wygraną www.pamietnik-kingi.blog.onet.pl Opis:Ten blog też należy do Lilly,ale dopiero się rozkręca. www.kwiatek13.talk.pl Opis:Cóż tu mówić.To naprawdę FAJNY BLOG.Jest tam dużo notek(nie to co u mnie).I to jakich notek!Zobaczcie sami! www.swiat-jaszczurek.blog.onet.pl Opis:Jest tam dużo informacji na temat jaszczurek.(Ten blog też się dopiero rozkręca) www.fajne-opowiadanka.blog.onet.pl Opis:Ten blog jest mój i Lilly.Są tam opowiadanka(ale jestem odkrywcza!Nie ma co...)Ten blog też dopiero się rozkręęccaa... www.mazda.talk.pl Opis:Bardzo ciekawie napisane.Nie ma co gadać.Trzeba zobaczyć! www.pamietnik-iwonki.blog.onet.pl Opis:Są tam ciekawe opowiadania, napisane w świetny sposób. www.nieziemskie-ksiazki.blog.onet.pl Opis:Są tam opisane ciekawe książki ,które warto przeczytać.Blog dopiero się rozkręca. To już chyba wszystkie ciekawe blogi... Pozdrówka ,życzę dużo komentarzy! Agama PS.Przepraszam was za to "blog dopiero się rozkręca...".Macie rację.Od tego możne się zakręcić w głowie...