agama - komentarze


Ufff...jak dawno nie pisałam...no dobra.Nie będe smęcić.Do roboty!

HUMOR HUMOR

nr1:

-Moja teściowa gada ,gada i tylko gada.
-Ale o czym tak gada?
-Tego jeszcze nie powiedziała...

nr2:

Lekcja geografii:
-Jeśli przed sobą mam północ ,po prawej stronie wschód,po lewej zachód, to co mam z tyłu?-pyta nauczycielka Jasia.
-Powiedziałbym ,ale się wstdzę...

nr3:

Żona odkładając gazetę mówi do męża:
-Wiesz ,że za każdym razem ,gdy wydycham powietrze ,na naszej planecie umiera jeden człowiek?
-Kochanie ,koniecznie powinnaś wydezynfekować jamę ustną!

No i już.Wiem ,że 2 dowcip był tak znany ,że aż wstyd dla mojego bloga...
Proszę o wybaczenie.
Pozdrófffka
Agama

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2006 :: 23:48 :: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tym niemniej - pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie... miałam chęć tu zajrzeć, do netu mnie strasznie ciągnęło, ale obowiązki są obowiązkami W ten weekend odpocznę i wszystko nadrobię! Papapa! :*
24.03.2006 :: 23:47 :: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ten tydzień był po prostu ... straszny. Napiszę jutro nową notkę, w której większość tych tragicznych wypadków, przypadków i zbiegów okoliczności opiszę... łaaa... jestem wykończona!!!
24.03.2006 :: 23:46 :: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Strasznie dużo mi komentów napisałaś, a ja nawet nie miałam czasu zajrzeć na stronę. Dopiero dziś wieczorem wszystko na spokojnie przeczytałam i mam szansę poodpisywać. Nazbierało się tego trochę...
24.03.2006 :: 23:45 :: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mam nadzieje, że u ciebie wszystko oki, kawały niby znałam, ale to nie o to w tym wszystkim chodzi - jesteś oryginalna XD Hehehe!!!
24.03.2006 :: 23:44 :: cmh203.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

No i to nareszcie ja! (Ładny wstęp to podstawa)
24.03.2006 :: 18:31 :: nat-1.net-serwis.pl

mika399@buziacz

Tu Lilly! Justa się znalazła bo czekała na Łukasia. Nowa notka na www.evans-lilly.blog.onet.pl
24.03.2006 :: 18:31 :: nat-1.net-serwis.pl

mika399@buziacz

Tu Lilly! Justa się znalazła bo czekała na Łukasia. Nowa notka na www.evans-lilly.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć