agama - komentarze


Haaa!!Hejka wszystkim!!!!!!!
Hurrra!!!Na blogu ,którego właśnie czytacie jest 55 komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak ktoś nie wierzy ,niech sprawdzi!!!!Wielkie dzięki wszystkim ,którzy napisali komenty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może dziś też napiszę coś od siebie?Ale nie martwcie się ,na końcu znajdzie się jakiś kawał...
No więc piszę:
Ani ,ani ,ani trochę nie chciało mi się wstać.Pocieszałam się jedynie myślą: "Niech tam!To już ostatni raz w tym tygodniu wstaję do szkoły..." Nie okazała się skuteczna ,ale na całe szczęście ,nie spóźniłam się...
1.Lekcja: matma.Nadal ułamki...brrr, w poniedziałek KLASÓWA!!!!Na tej lekcji tylko Konradka był spokojny...wykożystaliśmy to ,że Grenda się przeziębił(a może nie będzie klasówy?????)
2.Lekcja:WF.Siatkówa na sali.Wygraliśmy(ja ,Aśka ,Grzechotnika i Wera)15:14 z: Lilly ,Iwoną ,Pati ,Edą i Zulągulą.
Tinka i Kinga nie ćwiczyły ,a Pach nie było(całe szczęście!)
3.Lekcja:histeria(czyli historia).Mieliśmy robić jakiś plan szkoły 3D.Czy ktoś wie jak to zrobić? Aśce się cudnie udało ,Iwonka i Kinga też niczego sobie.Ja zrobiłam zwyczajny rysunek.Bo co będe się męczyć i zastanawiać się: "ile to jest okien na tym korytarzu?!Jasny gwint!!Nie tutaj...Bllee...to szkoła ,czy szpital psychiatryczny?!Bo on tak wygląda!Grrrr..." i jeszcze cieniować okna ,a później stwierdzić ,że ich tu nie ma?!Uffff....
4.Lekcja:pooolski...dostałam 4 i BARDZO ,BARDZO delikatnie mówiąc zdenerwowałam się na kogoś.Pozdrowienia dla Iwony i Kingi!!!!
One czasem są nie do życia...
5.Lekcja: rela(=religia.Dlaczego nasza klasa ciągle skraca nazwy przedmiotów?!W spokoju zostawiliśmy tylko WF )...ale mieliśmy relę z Bęczkowską.Najpierw robiliśmy to ,co chcemy ,a póżniej musieliśmy się bawić w głuchy telefon.To właśnie jej wada(Bęczkowskiej).Myśli ,że jak tylko powie:"Bawimy się w głuchy telefon!" to wszyscy będą skakać i krzyczeć: Huurrraa!!!(robił to tylko Karol ,ale on już jest taki dziecinny.Może kiedyś mu to przejdzie).
6.Przedstawienie.Było super ,bo były same dziewczyny(czyli ja ,Lilly ,Tinka ,Pati i Grzechotnika).Było 1000 razy lepiej, niż ze wszystkimi!!!!
Do domu podwiozła mnie mama Grzechotniki(to znaczy ją też wzięła!).Teraz jestem w domu i piszę tą notę.
To już koniec.Co?A!No tak!Oto obiecany kawał:

-Jasiu ,dlaczego ty już nie przyjaźnić z Kaziem?-pyta mama Jasia.
-A czy ty chciałabyś się przyjaźnić się z kimś ,kto przeklina ,pali papierosy i pije?
-Oczywiście ,że nie!
-Kazio też nie chce.

No to pozdrówka!I dzięki wszystkim ,którzy napisali choć jeden z 55 komentarzy!!!!

PS.No i sorry za błędy ortograficzne ,jeśli takie się znajdą.Nigdy nie byłam mocna z ortografii

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.03.2006 :: 22:12 :: cli67.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pozdrawiam i czekam na nową notkę u ciebie! Ja naskrobię coś nowego w ten weekend jeszcze... Papa :*
22.03.2006 :: 22:12 :: cli67.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Chyba dużo więcej tych komentarzy Hehehe. Coś ostatnio nie mam czasu na odpisywanie więc teraz nadrabiam!
19.03.2006 :: 17:40 :: cjw81.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

To znów ja ;) Dziękuję za komcie u mnie. Pozdrawiam serdecznie :*
19.03.2006 :: 11:48 :: nat-1.net-serwis.pl

fff

Nowa nocia na www.pamietnik-kingi.blog.onet.pl
19.03.2006 :: 11:10 :: nat-1.net-serwis.pl

Kinga

Dziękuję, za przyjemny komentarz Marto!. Powiem Ci w szkole na czym polega mój blogasek.Prosze nie dawaj mi tyle komci od ciebie z jakąkolwiek treścią,bo to mnie denerwuje www.przygody-nastolatki-lily.blog.onet.pl Jak już chcesz dawać komcie to dawaj 1 lub 2 ale sensowne. Naprawdę. Zapraszam ponownie na www.pamietnik-kingi.blog.onet.pl Odpisz szybko.
19.03.2006 :: 10:46 :: host-n2-76-241.telpol.net.pl

Gabrielle

Fajny dzionek ale na histori takie rzeczy robic blehh :] jak ja nielubei historii :] Pozdrawiam i zapraszam do czytania nowej notki

www.gabrielle.talk.pl
19.03.2006 :: 09:46 :: nat-1.net-serwis.pl

Nowa notka

Wiatam cię. Zapraszam na www.pamietnik-kingi.blog.onet.pl
19.03.2006 :: 00:56 :: cki209.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

U mnie nowa - miła i miękka - notka. Pozdrawiam.
18.03.2006 :: 19:57 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

I oczywiście - koniecznie napisz jak nocia się ukaże... (ale to w sumie niekoniecznie, często tu bywam).
18.03.2006 :: 19:56 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ha To znowu ja! Wpadłam bo pomyślałam, że może zastanę aktualkę, ale nie ma Mam nadzieje, że szybko się doczekam nowej notki! Pozdrawiam!
18.03.2006 :: 13:38 :: nat-1.net-serwis.pl

Lilly Evans

Dziękuję za tyle komentarzy. Ciekawe. Nigdy bym nie wpadła na pomysł, że Nasza klasa jest taka zwariowana. Dzięki, że użyłaś mnie(Lilly oczywiście).
:-)



lovwe)

18.03.2006 :: 13:38 :: nat-1.net-serwis.pl

Lilly Evans

Dziękuję za tyle komentarzy. Ciekawe. Nigdy bym nie wpadła na pomysł, że Nasza klasa jest taka zwariowana. Dzięki, że użyłaś mnie(Lilly oczywiście).
:-)



lovwe)

18.03.2006 :: 09:30 :: akx114.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedka

Dzięki za komka:)
17.03.2006 :: 23:21 :: ckj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dobra - Pozdrawiam! Muszę jeszcze na forum się wbić i poodpisywać na posty...
17.03.2006 :: 23:21 :: ckj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mam nadzieje, że i ty wkrótce coś napiszesz! Bo ja dziś zawiodłam... chyba dopiero jutro, albo pojutrze dodam aktualkę. Przynajmniej się trochę poniecierpiliwi parę osób hehehe...
17.03.2006 :: 23:20 :: ckj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ale ty mi dałaś tych komentów na blogu Wypada się odwdzięczyć Heh. Więc piszę. Jak wspomniałam wcześniej - u mnie niedługo nowa notka.
17.03.2006 :: 20:06 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przez ostatnie dwa czy trzy dni miałam mniej czasu (kartkówa z chemii, projekt na biologię i jeszcze babka na angliku się na mnie uwzięła, na szczęście z języków radzę sobie bardzo dobrze i dostałam dwie piątki i szóstkę - tak się pochwalę ) Pozdrawiam!
Ps. To chyba 60 koment na twoim blogu
17.03.2006 :: 20:04 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziękuję ci za wszystkie komentarze u mnie! To super, że tak często zaględasz!
17.03.2006 :: 20:04 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

I jaka długa! Takiej jeszcze u ciebie nie czytałam Uwielbiam długaśne notki, obiecuje, że moja następna też będzie dłuuuuga i będzie fotka Tradycyjnie już: jakaś mangowa!
17.03.2006 :: 20:03 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Notka wyszła bardzo w porządku. Widzę, że miałaś dzień pełen wrażeń czego nie można napisać o mnie, ale jakoś żyje...
17.03.2006 :: 20:03 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Co tam błędy ortograficzne! Nareszcie jestem i przeczytałam
Talk.pl :: Wróć