agama - komentarze


Hejka wszystkim....
Miały być dowcipy ,ale nie będzie dowcipów. Nie mam dziś humoru ,więc nie napiszę.Jestem jakaś ospała.Ale przecież daaawno nie pisałam całej notki-tak od siebie...No więc piszę:
Po lekcjach zostałam na poprawę Polaka ,ale wizyta przedłużyła się.Z godziny do godziny i pół!!!Ale poprawiłam ,tylko nie wiem na co...Później wróciłam do domu(wreście!) ,chwilę odpoczęłam i odrobiłam lekcje(na szczęście nie było ich dużo ,bo bym padła!).No i ok.17.40 poszłam spóźniona na dodatkowego anglika.Całe szczęście ,że inni też mieli taki wyczerpujący dzień ,więc byłam pierwsza.Maryśki, Wojtka i Jaśka nie było(Maryśka-znowu chora?!).
Teraz wróciłam(gdzieś pół godziny temu) i siedzę przy kompie ,przegryzając chałwę(pycha!).To już chyba wszystko.Achh!No tak.W szkole działo się to:
1.Lekcja:polak.Nic ciekawego.Jak zwykle z polskim...
2.Lekcja:anglik.Nic ,poza ty ,że dostałam moją pierwszą tróję z tego przedmiotu.
3.Lekcja:matma.Dostałam 3+ i 4.Z zeszytu...(trója z estetyki)
4.Lekcja:techna.Nic ciekawego.
5.Lekcja:Miała być religia ,ale księdza nie było i mieliśmy polski z...Bibliotekarką!Coś tam o mediach ,książkach(a jakby inaczej!)
Niby mało lekcji dziś mieliśmy ,ale jesze poprawa ,której nie będe szczegółowo opisywać...A ,poprawa była na 7 lekcji ,a wcześniej były jakieś próby do przedstawienia...Choć siedziałam cicho w kącie(bo ja WTEDY nie brałam udziału w tym mądrym inaczej przedstawieniu!)nie udało mi się wymigać od ostatniej wolnej roli(najgłupszej!).No i gram w przedstawieniu...jako Nietoperzyca!Niee...ja chyba aż taka brzydka nie jestem...ale Lilly też ma nietoperza ,tylko płci męskiej.Przesyłam moje anty-gratulacje.No ,ale-ale to jednak główna rola...To chyba wszystko.
Pozdrawiam:
Lilly,Kwiatka13 i WSZYSTKICH piszących komenty!!!!
Agama
PS.Jakby były to przepraszam za błędy ortograficzne, ale nie chce mi się myśleć jak napisać "pompon" itp.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.03.2006 :: 11:37 :: akg87.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedka

Dzięki za kolma www.biedka.talk.pl
17.03.2006 :: 11:37 :: akg87.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedka

Dzięki za koma wpadaj częściej i komętuj:)
www.biedka.talk.pl
16.03.2006 :: 19:54 :: akq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedka

Twój blog jest interesujący.Zobaz mój i daj koma pod najnowsz ą nocią ,za każdy kom odwdzięczam się 2 krotnie.Oto adresik:
http://biedka.talk.pl/
Talk.pl :: Wróć